HOBBY, Zelenina - Cibule kuchyňská směs barev svazková, 0515 (Allium cepa L.)
HOBBY, Zelenina – Cibule kuchyňská směs barev svazková, 0515HOBBY, Zelenina – Cibule kuchyňská směs barev svazková, 0515

Cibule kuchyňská směs barev svazková

Cibule kuchyňská směs barev svazková je směs červené a žluté lahůdkové cibule, výsev provádíme nahusto do řádků a sbíráme na zeleno, osivo ve směsi je barevně odlišeno.

41,29 Kč s DPH

(35,90 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 2 g

Skladem

Pokud máte zájem o nákup většího množství (volně váženého) osiva, kontaktujte nás prosím na e-mailové adrese obchod@semo.cz nebo na telefonních číslech +420 582 301 900 nebo +420 582 301 902.

Facebooktwitter

Popis produktu

Cibule kuchyňská směs barev svazková je lahůdková cibulka – směs červené a žluté cibule, výsev provádíme nahusto do řádků a sbíráme na zeleno. Osivo je ve směsi barevně odlišeno. Barva semen odpovídá barvě cibulí.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Allium cepa L.

Název slovensky

Cibuľa

Kolekce

Duo line

Ošetření

osivo ošetřeno proti chorobám

Balení

Barevné sáčky

Obsah

2 g

Cenová skupina

4

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

0+4=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.