HOBBY, Zelenina - Cibule kuchyňská Winteria, 0572 (Allium cepa L.)
novinka
HOBBY, Zelenina – Cibule kuchyňská Winteria, 0572HOBBY, Zelenina – Cibule kuchyňská Winteria, 0572

Cibule kuchyňská Winteria (SM-CO-30/2015)

Cibule kuchyňská Winteria je poloraná ozimá cibule, je vhodná pro střednědobé skladování, odolná k vymrzání a vykvétání, poskytuje vysoké výnosy.

19,67 Kč s DPH

(17,10 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 2,5 g

Skladem

Pokud máte zájem o nákup většího množství (volně váženého) osiva, kontaktujte nás prosím na e-mailové adrese obchod@semo.cz nebo na telefonních číslech +420 582 301 900 nebo +420 582 301 902.

Katalogové číslo: 0572 Kategorie: , , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Cibule kuchyňská Winteria je poloraná ozimá cibule s vyrovnaným kulatým tvarem a vyšší odolností k vymrzání a vykvétání. Cibule Winteria mají pevnou slupku a jsou vhodné pro střednědobé skladování. Odrůda poskytuje stabilně vysoké výnosy i v méně příznivých sezónách.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Allium cepa L.

Název slovensky

Cibuľa

Balení

Barevné sáčky

Obsah

2,5 g

Cenová skupina

3

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

4+9=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.