PROFI, Zelenina TAKII - Cibule na svazkování Estafette F1, p0594 (Allium fistulosum L.)
PROFI, Zelenina TAKII – Cibule na svazkování Estafette F1, p0594PROFI, Zelenina TAKII – Cibule na svazkování Estafette F1, p0594PROFI, Zelenina TAKII – Cibule na svazkování Estafette F1, p0594PROFI, Zelenina TAKII – Zelí hlávkové Autumn Queen F1, p4260PROFI, Zelenina TAKII – Zelí pekingské Preduro F1, p4418

Cibule na svazkování Estafette F1

Cibule na svazkování Estafette F1 je velmi výnosný hybrid svazkové cibule se vzpřímeným listem a atraktivní tmavě zelenou barvou a vysokou odolností k plísni cibulové.

Objednávat můžete následovně

E-mail: profi@semo.cz

Telefon: +420 582 301 900

Fax: +420 582 381 189

Katalogové číslo: p0594 Kategorie: , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Jedná o velmi výnosný hybrid svazkové cibule se vzpřímeným listem a atraktivní tmavě zelenou barvou. Nejpodstatnějším znakem této cibule je ale především vysoká odolnost k plísni cibulové a vysokým teplotám. Díky těmto vlastnostem je Estafette předurčena pro pozdně jarní až letní výsevy.

Další informace

Výrobce

TAKII

Název latinsky

Allium fistulosum L.

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Nejnovější odpovědi v poradně

Položit dotaz

7+18=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.