PROFI, Zelenina SEMO - Cibule zimní Gerda, p0591 (Allium fistulosum L.)
PROFI, Zelenina SEMO – Cibule zimní Gerda, p0591PROFI, Zelenina SEMO – Cibule zimní Gerda, p0591PROFI, Zelenina SEMO – Cibule zimní Gerda, p0591PROFI, Zelenina SEMO – Cibule zimní Gerda, p0591

Cibule na svazkování Gerda

Potvrzená raná odrůda se vzpřímeným, středně zeleným listem. Velmi dobře snáší rozdíl teplot. Ideální odrůda pro celoroční svazkování, především pak pro časné jarní výsevy. Není určena na přezimování.

Objednávat můžete následovně

E-mail: profi@semo.cz

Telefon: +420 582 301 900

Fax: +420 582 381 189

Katalogové číslo: p0591 Kategorie: , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Potvrzená raná odrůda (vegetační doba cca 70 dní od výsevu) se vzpřímeným, středně zeleným listem. Vybělená část stonku je dlouhá 8 – 10 cm. Velmi dobře snáší nízké, ale na druhé straně i vysoké teploty. Ideální odrůda pro celoroční svazkování, především pak pro časné jarní výsevy. Není určena na přezimování.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Allium fistulosum L.

Název slovensky

Cibuľa

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

19+18=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.