PROFI, Zelenina SEMO - Cibule zimní SM C 3 (KAJ), p0590 (Allium fistulosum L.)
PROFI, Zelenina SEMO – Cibule na svazkování Kaj, p0590PROFI, Zelenina SEMO – Hrách setý dřeňový Junos, p1003 (Pisum sativum L. convar. medullare Alef. emend C.O. Lehm)

Cibule na svazkování Kaj

Cibule na svazkování Kaj je poloraná odrůda s mohutnou natí určená na celoroční pěstování. Tmavé olistění a ostrý kontrast s dlouhým vyběleným stonkem je úspěšný při svazkování.

Objednávat můžete následovně

E-mail: profi@semo.cz

Telefon: +420 582 301 900

Fax: +420 582 381 189

Katalogové číslo: p0590 Kategorie: , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Poloraná odrůda – vegetační doba cca 80 dní od výsevu, s mohutnou natí určená na celoroční pěstování. Vybělená část stonku je velmi dlouhá (10 – 12 cm). Pěstitelé oceňují jeho tmavé olistění a ostrý kontrast s vyběleným stonkem – ideální pro svazkování. Cibule na svazkování Kaj má jednu podstatnou výhodu. Jeho listy mají na povrchu silnější voskovou vrstvu  a tato odrůda je tak odolnější vůči plísni cibulové. Kaj je proto velmi vhodný i na pozdní  jarní výsevy, na které je v průběhu pěstování větší tlak houbových chorob než u časných výsevů. Kaj není určen na přezimování.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Allium fistulosum L.

Název slovensky

Cibuľa

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

9+7=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.