PROFI, Zelenina TAKII - Cibule ozimá Senshyu Yellow, p0578 (Allium fistulosum L.)
PROFI, Zelenina TAKII – Cibule ozimá Senshyu Yellow, p0578PROFI, Zelenina TAKII – Cibule ozimá Senshyu Yellow, p0578

Cibule ozimá Senshyu Yellow

Cibule ozimá Senshyu Yellow je populární nehybridní raná japonská ozimá cibule. Tato cibule je vhodná především pro suchou sklizeň ploše kulovitých cibulí.

Produkt není určen k prodeji nebo je vyřazený

Nicméně jej můžete stále najít přes vyhledáváče. Ale nezoufejte, přejděte na úvodní stranu profi trhu a prozkoumejte dostupné produkty.

Katalogové číslo: p0578old Kategorie: , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Cibule ozimá Senshyu Yellow je vhodná především pro suchou sklizeň ploše kulovitých cibulí. Slušná odolnost k vymrzání i vykvétání, stabilní výnos i příznivá cena osiva jsou hlavní důvody pro použití této odrůdy.

Další informace

Výrobce

TAKII

Název latinsky

Allium fistulosum L.

Název slovensky

Cibuľa ozimná

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Nejnovější odpovědi v poradně

Položit dotaz

20+4=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.