PROFI, Zelenina SEMO - Cibule sazečka Biztro, p0882 (Allium ascalonicum L.)
PROFI, Zelenina SEMO – Cibule sazečka Biztro, p0882

Cibule sazečka Biztro

Cibule sazečka Biztro patří mezi šalotky. Šalotka stále patří v našich zemích k méně používaným cibulovinám, avšak zájem se ale každým rokem zvyšuje.

Objednávat můžete následovně

E-mail: profi@semo.cz

Telefon: +420 582 301 900

Fax: +420 582 381 189

Katalogové číslo: p0882 Kategorie: , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Ve firemních pokusech pravidelně testujeme několik odrůd šalotek. Vítězem je stále odrůda Biztro, která ostatní šalotky překonala raností, výnosem a vysokou odolností proti vykvétání. Biztro je raná odrůda s typickou načervenalou, pevnou slupkou. Má tenký krček a je dlouhodobě skladovatelná. Šalotka stále patří v našich zemích k méně používaným cibulovinám. Zájem se ale každým rokem zvyšuje. Oproti klasické cibuli se šalotka odlišuje chutí, delší skladovatelností i dietetickými vlastnostmi.

Další informace

Výrobce

TOP Onions

Název latinsky

Allium ascalonicum L.

Název slovensky

Cibuľa

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

15+11=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.