PROFI, Zelenina SEMO - Cibule sazečka Shakespeare, p0841 (Allium cepa L.)

Cibule sazečka Shakespeare

Cibule sazečka Shakespeare je velmi ranou odrůdu ozimé cibule. Má mírně ploše kulovité cibule se žlutohnědou slupkou a je odolná k vymrzání i vykvétání.

Objednávat můžete následovně

E-mail: profi@semo.cz

Telefon: +420 582 301 900

Fax: +420 582 381 189

Katalogové číslo: p0841 Kategorie: , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Odrůda Shakespeare je britské provenience a prokázala i v našich podmínkách vysokou odolnost k vymrzání i vykvétání. Má mírně ploše kulovité cibule se žlutohnědou slupkou. Výborně zatahuje krček, je výnosná při současně vysokém podílu tržního zboží. U této odrůdy jsme zaznamenali i významnou toleranci k plísni cibulové. Ozimou sazečku rozvážíme počátkem října.

Další informace

Výrobce

TOP Onions

Název latinsky

Allium cepa L.

Název slovensky

Cibuľa

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

6+9=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.