HOBBY, Zelenina - Cibule zimní Gerda, 0591b (Allium fistulosum L.)
HOBBY, Zelenina – Cibule zimní Gerda, 0591b

Cibule zimní Gerda (bio)

Cibule zimní Gerda (bio) se využívá celoročně k řezu natě a jako velmi raná lahůdková cibule, vhodná na svazkování, příznivě ovlivňuje trávení a obranyschopnost organismu.

74,64 Kč s DPH

(64,90 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 2 g

Skladem

Pokud máte zájem o nákup většího množství (volně váženého) osiva, kontaktujte nás prosím na e-mailové adrese obchod@semo.cz nebo na telefonních číslech +420 582 301 900 nebo +420 582 301 902.

Katalogové číslo: 0591b Kategorie: , , , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Cibule zimní Gerda (bio) je zimní naťová cibule původem ze severovýchodní Asie. Gerda je mrazuvzdorná, dvouletá až vytrvalá cibule, s jemnou cibulovou chutí a léčebnými účinky srovnatelnými s jinými cibulovitými rostlinami. Oproti cibuli kuchyňské má v nati 2x větší obsah vitamínu C. Využívá se celoročně k řezu natě a jako velmi raná lahůdková cibule, je vhodná i na svazkování. Drobně nakrájené silné duté stvoly se přidávají do pokrmů podobně jako pažitka, uplatní se zejména v čínské a italské kuchyni. Díky obsahu fytoncidů a silic příznivě ovlivňuje trávení a obranyschopnost organismu. V okolíku květů se často vytvářejí rozmnožovací cibulky. Tuto zimní cibuli vyséváme od března nebo v červenci až září přímo na záhon, po vzejití vyjednotíme na hnízda po 3 až 4 rostlinách ve sponu 20 × 2 až 3 cm.

Kolekce BIO – Bio osivo a semena v Bio kvalitě

Tato cibule zimní Gerda je zařazena do kolekce BIO, což znamená, že toto Bio osivo a semena nabízíme v BIO kvalitě. Většinu odrůd v Bio kvalitě nabízíme i jako běžné osivo.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Allium fistulosum L.

Název slovensky

Cibuľa

Kolekce

BIO

Balení

Barevné sáčky

Obsah

2 g

Cenová skupina

6

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

19+13=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.