HOBBY, Zelenina - Čínské zelí Cash F1 (typ Pak-Choy), 4458 (Brassica chinensis L.)
HOBBY, Zelenina – Čínské zelí Cash F1 (typ Pak-Choy), 4458HOBBY, Zelenina – Čínské zelí Cash F1 (typ Pak-Choy), 4458

Čínské zelí Cash F1 (typ Pak-Choy)

Typ Pak-Choy, řapíky jsou vhodné pro přípravu čerstvých listových salátů i pro tepelné zpracování, výborné do asijských polévek.

19,67 Kč s DPH

(17,10 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 0,4 g

Skladem

Pokud máte zájem o nákup většího množství (volně váženého) osiva, kontaktujte nás prosím na e-mailové adrese obchod@semo.cz nebo na telefonních číslech +420 582 301 900 nebo +420 582 301 902.

Facebooktwitter

Popis produktu

Řapíky jsou vhodné pro přípravu čerstvých listových salátů i pro tepelné zpracování, výborné do asijských polévek. Lze jej vysévat hustěji pro sklizeň mladých lahůdkových listů na čerstvé saláty. Vegetační doba 50 dní, pro produkci Baby listů 30 dní na jaře a na podzim, a 40 – 50 dní v zimě.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Brassica chinensis L.

Název slovensky

Kapusta čínska

Kolekce

Chuť Asie

Ošetření

osivo ošetřeno proti chorobám

Balení

Barevné sáčky

Obsah

0,4 g

Cenová skupina

3

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

8+8=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.