HOBBY, Květiny letničky - Cypřišek letní Kochie, 9345 (Kochia scoparia)
HOBBY, Květiny letničky – Cypřišek letní Kochie, 9345HOBBY, Květiny letničky – Cypřišek letní Kochie, 9345

Cypřišek letní Kochie

Rychle rostoucí letnička, vhodná jako solitéra nebo i k vytvoření živého plotu, daří se jí na slunném a teplém stanovišti, výška 80 cm.

11,50 Kč s DPH

(10,00 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 0,7 g

Není skladem

Katalogové číslo: 9345 Kategorie: , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Nenáročná, rychle rostoucí letnička ozdobná listem, vhodná jako solitéra, do smíšených skupin i k vytvoření dočasných živých plotů. Vytváří vzpřímené keřovité, bohatě rozvětvené rostliny pravidelného vejčitého tvaru. Drobné čárkovité světlezelené listy se na podzim zbarvují karmínově červeně. Dobře se jí daří na slunném a teplém stanovišti, dorůstá do výšky 80 cm.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Kochia scoparia

Název slovensky

Kochia metlovitá

Obsah

0,7 g

Cenová skupina

1

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

20+13=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.