HOBBY, Květiny letničky - Dračík směs, 9450 (Penstemon hartwegii)
HOBBY, Květiny letničky – Dračík směs, 9450HOBBY, Květiny letničky – Dračík směs, 9450

Dračík směs

Vzpřímené rostliny podobné hledíkům s velkými, kalichovitými květy ve směsi bílých, růžových a červených odstínů, s pevnými stonky o výšce 70 cm.

21,85 Kč s DPH

(19,00 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 0,1 g

Není skladem

Katalogové číslo: 9450 Kategorie: , , Štítky: ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Vzpřímené rostliny podobné hledíkům s velkými, kalichovitými květy. Výborné na záhony i k řezu. Kvetou dlouhou dobu, rostliny mají samočistící schopnost – není nutno odstraňovat odkvetlé květy. Vyhovuje jí slunné stanoviště a humózní, propustná půda. Směs bílých, růžových a červených odstínů s velkými květy a pevnými stonky které dorůstají do výšky 70 cm.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Penstemon hartwegii

Název slovensky

Penstemon

Obsah

0,1 g

Cenová skupina

3

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Nejnovější odpovědi v poradně

Položit dotaz

19+14=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.