HOBBY, Zelenina - Endivie (štěrbák) směs barev, 4841 (Cichorium endivia L.)
HOBBY, Zelenina – Endivie (štěrbák) směs barev, 4841HOBBY, Zelenina – Endivie (štěrbák) směs barev, 4841HOBBY, Zelenina – Endivie (štěrbák) směs barev, 4841

Endivie (štěrbák) směs barev

Endivie (štěrbák) směs barev je směs kadeřavých zelenolistých odrůd s bílým a žlutým srdcem, skládá se z odrůd Fijne Krul Groen (žlutá) a Pancelieri (bílá).

22,89 Kč s DPH

(19,90 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 0,7 g

Není skladem

Pokud máte zájem o nákup většího množství (volně váženého) osiva, kontaktujte nás prosím na e-mailové adrese obchod@semo.cz nebo na telefonních číslech +420 582 301 900 nebo +420 582 301 902.

Facebooktwitter

Popis produktu

Endivie (štěrbák) směs barev je směs kadeřavých zelenolistých odrůd s bílým a žlutým srdcem. Osivo ve směsi je barevně rozlišeno, barva semen odpovídá barvě středů růžic. Endivie (štěrbák) směs se skládá z odrůd Fijne Krul Groen (žluté srdce) a Pancelieri (bílé srdce).

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Cichorium endivia L.

Název slovensky

Čakanka štrbáková

Kolekce

Duo line

Balení

Barevné sáčky

Obsah

0,7 g

Cenová skupina

2

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

1+18=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.