HOBBY, Zelenina - Fazol obecný keříčkový Fleuret, 0904 (Phaseolus vulgaris L.var. nanus (L.) Aschers.)
HOBBY, Zelenina – Fazol obecný keříčkový Fleuret, 0904HOBBY, Zelenina – Fazol obecný keříčkový Fleuret, 0904

Fazol obecný keříčkový Fleuret (náhradní odrůda Mascaret)

Fazol obecný keříčkový Fleuret je odrůda velice rané, extra štíhlé, zelené keříčkové fazolky, má extra štíhlé lusky o průměru pouze 6,5 mm. Z důvodu nedostatku osiva odrůdy Fleuret je do sáčků dočasně balena podobná náhradní odrůda Mascaret.

41,29 Kč s DPH

(35,90 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 7 g

Skladem

Pokud máte zájem o nákup většího množství (volně váženého) osiva, kontaktujte nás prosím na e-mailové adrese obchod@semo.cz nebo na telefonních číslech +420 582 301 900 nebo +420 582 301 902.

Facebooktwitter

Popis produktu

Fazol obecný keříčkový Fleuret je odrůda zelené keříčkové fazolky francouzské provenience. Doplňuje u nás velice oblíbenou odrůdu Gusty. Fazol Fleuret má extra štíhlé lusky o průměru pouze 6,5 mm. Je velice raný s rychlým nástupem do plodnosti a koncentrovanými sklizněmi. Doporučujeme jej rovněž pro opakované výsevy. Díky své ranosti a schopnosti plodit až do prvních mrazů najde výborné uplatnění i jako následná kultura po sklizni raných zelenin. Fazol Fleuret jsme zařadili do kolekce Pro mlsné jazýčky.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Phaseolus vulgaris L.var. nanus (L.) Aschers.

Název slovensky

Fazuľa záhradná kríčková

Kolekce

Pro mlsné jazýčky

Balení

Barevné sáčky

Obsah

7 g

Cenová skupina

4

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

20+14=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.