HOBBY, Zelenina - Fazol obecný keříčkový Hawaii, 0915 (Phaseolus vulgaris L.)
HOBBY, Zelenina – Fazol obecný keříčkový Hawaii, 0915HOBBY, Zelenina – Fazol obecný keříčkový Hawaii, 0915

Fazol obecný keříčkový Hawaii

Fazol obecný keříčkový Hawaii je lusková odrůda s tenkými rovnými středně zelenými lusky o délce 12 až 13 cm. Má velmi dobrý zdravotní stav.

33,47 Kč s DPH

(29,10 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 7 g

Skladem

Pokud máte zájem o nákup většího množství (volně váženého) osiva, kontaktujte nás prosím na e-mailové adrese obchod@semo.cz nebo na telefonních číslech +420 582 301 900 nebo +420 582 301 902.

Facebooktwitter

Popis produktu

Lusková odrůda fazole Hawai má mimořádně tenké a jemné lusky středně zelené barvy s delikátní chutí. Lusky jsou velmi vyrovnané a rovné o délce 12 až 13 cm. Rostliny jsou silné, s vysokým výnosovým potenciálem. Odrůda je rezistentní k bakteriální spále fazolu (Pseudomonas syringae pv phaseolicola – race 6), virové mozaice fazolu (BCMV – Bean Common Mosaic Virus) a také k antraknóze fazolu (Colletotrichum lindemuthianum L. rasa lambda).

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Phaseolus vulgaris L.

Název slovensky

Fazuľa záhradná kríčková

Kolekce

Pro mlsné jazýčky

Ošetření

osivo ošetřeno proti chorobám

Balení

Barevné sáčky

Obsah

7 g

Cenová skupina

4

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

11+8=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.