HOBBY, Zelenina - Fazol obecný keříčkový Hawaii, 0915 (Phaseolus vulgaris L.)
HOBBY, Zelenina – Fazol obecný keříčkový Hawaii, 0915HOBBY, Zelenina – Fazol obecný keříčkový Hawaii, 0915

Fazol obecný keříčkový Hawaii

Fazol obecný keříčkový Hawaii je lusková odrůda s tenkými rovnými středně zelenými lusky o délce 12 až 13 cm. Fazol Hawaii má velmi dobrý zdravotní stav.

41,29 Kč s DPH

(35,90 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 7 g

Skladem

Pokud máte zájem o nákup většího množství (volně váženého) osiva, kontaktujte nás prosím na e-mailové adrese obchod@semo.cz nebo na telefonních číslech +420 582 301 900 nebo +420 582 301 902.

Facebooktwitter

Popis produktu

Fazol obecný keříčkový Hawaii je lusková odrůda fazole, má mimořádně tenké a jemné lusky středně zelené barvy s delikátní chutí. Lusky jsou velmi vyrovnané a rovné o délce 12 až 13 cm. Rostliny jsou silné, s vysokým výnosovým potenciálem. Odrůda je rezistentní k bakteriální spále fazolu (Pseudomonas syringae pv phaseolicola – race 6), virové mozaice fazolu (BCMV – Bean Common Mosaic Virus) a také k antraknóze fazolu (Colletotrichum lindemuthianum L. rasa lambda).

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Phaseolus vulgaris L.

Název slovensky

Fazuľa záhradná kríčková

Kolekce

Pro mlsné jazýčky

Balení

Barevné sáčky

Obsah

7 g

Cenová skupina

4

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

8+17=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.