HOBBY, Zelenina - Fazol obecný keříčkový Hynek, 0957 (Phaseolus vulgaris L.var. nanus (L.) Aschers.)
HOBBY, Zelenina – Fazol obecný keříčkový Hynek, 0957HOBBY, Zelenina – Fazol obecný keříčkový Hynek, 0957

Fazol obecný keříčkový Hynek

Fazol obecný keříčkový Hynek je odrůda keříčkového fazolu, vegetační doba fazolu je 150 dní, odrůda je odolná k suchu a určená pro pěstování na semeno.

41,29 Kč s DPH

(35,90 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 40 g

Skladem

Pokud máte zájem o nákup většího množství (volně váženého) osiva, kontaktujte nás prosím na e-mailové adrese obchod@semo.cz nebo na telefonních číslech +420 582 301 900 nebo +420 582 301 902.

Katalogové číslo: 0957 Kategorie: , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Fazol obecný keříčkový Hynek je odrůda keříčkového fazolu pěstovaného na semeno. Fialové zbarvení na rostlině je přítomno na lusku včetně fialové barvy květu. Lusk má 3 až 8 oválných semen v černohnědé barvě. Vegetační doba je 150 dní, sklizeň probíhá v srpnu až září. Fazol Hynek vyséváme na přelomu dubna a května z důvodu citlivosti k pozdním jarním mrazíkům. Odrůda vyniká odolností k suchu. Tato luskovina je s vysokým obsahem proteinů pro potravinářské účely, je ji možné použít i pro přípravu mouky využitelnou ve směsích na přípravu chleba.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Phaseolus vulgaris L.var. nanus (L.) Aschers.

Název slovensky

Fazuľa záhradná kríčková

Balení

Barevné sáčky

Obsah

40 g

Cenová skupina

4

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

16+7=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.