HOBBY, Zelenina - Fazol obecný keříčkový Maxidor, 0914 (Phaseolus vulgaris L.var. nanus (L.) Aschers.)
HOBBY, Zelenina – Fazol obecný keříčkový Maxidor, 0914HOBBY, Zelenina – Fazol obecný keříčkový Maxidor, 0914

Fazol obecný keříčkový Maxidor

Fazol obecný keříčkový Maxidor je středně pozdní, keříčkového typu, vzpřímeného vzrůstu, s tmavě zeleným špičatým listem. Lusk fazolu Maxidor je žlutý, bez vlákna a na průřezu oválný.

27,49 Kč s DPH

(23,90 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 10 g

Skladem

Pokud máte zájem o nákup většího množství (volně váženého) osiva, kontaktujte nás prosím na e-mailové adrese obchod@semo.cz nebo na telefonních číslech +420 582 301 900 nebo +420 582 301 902.

Katalogové číslo: 0914 Kategorie: , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Fazol obecný keříčkový Maxidor je středně pozdní odrůda keříčkového typu, 30 až 40 cm vysoká, vzpřímeného vzrůstu. Fazol Maxidor má vegetační dobu od setí do sklizně 65 dní. List je tmavě zelený, menší, špičatý. Lusk je žlutý, mírně prohnutý, dlouhý 12 až 14 cm, bez vlákna, na průřezu oválný. Zrno je bílé, drobné, HTS 200 až 260 g. Odrůda je vhodná pro malopěstitele i velkopěstitele, je určena pro přímý konzum, pro konzervování a pro mražení.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Phaseolus vulgaris L.var. nanus (L.) Aschers.

Název slovensky

Fazuľa záhradná kríčková

Balení

Barevné sáčky

Obsah

10 g

Cenová skupina

3

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

4+9=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.