HOBBY, Zelenina - Fazol obecný keříčkový Purple Queen, 0921 (Phaseolus vulgaris L.var. nanus (L.) Aschers.)
HOBBY, Zelenina – Fazol obecný keříčkový Purple Queen, 0921HOBBY, Zelenina – Fazol obecný keříčkový Purple Queen, 0921

Fazol obecný keříčkový Purple Queen

Fazol obecný keříčkový Purple Queen je středně raná odrůda s fialovým luskem, bez pergamenové vrstvy, vhodná na přímý konzum i mražení.

27,49 Kč s DPH

(23,90 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 10 g

Skladem

Pokud máte zájem o nákup většího množství (volně váženého) osiva, kontaktujte nás prosím na e-mailové adrese obchod@semo.cz nebo na telefonních číslech +420 582 301 900 nebo +420 582 301 902.

Katalogové číslo: 0921 Kategorie: , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Fazol obecný keříčkový Purple Queen je středně raná odrůda s fialovým luskem dlouhým 10 až 12 cm. Odrůda fazole Purple Queen je bez pergamenové vrstvy, vhodná ke konzumaci v čerstvém stavu i mražení. Vařením se fialová barva mění v zeleno-hnědou.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Phaseolus vulgaris L.var. nanus (L.) Aschers.

Název slovensky

Fazuľa záhradná kríčková

Balení

Barevné sáčky

Obsah

10 g

Cenová skupina

3

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

11+2=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.