HOBBY, Zelenina - Fazol obecný keříčkový Rocco, 0960 (Phaseolus vulgaris L.var. nanus (L.) Aschers.)
HOBBY, Zelenina – Fazol obecný keříčkový Rocco, 0960HOBBY, Zelenina – Fazol obecný keříčkový Rocco, 0960

Fazol obecný keříčkový Rocco

Raná odrůda se zeleným fialově žíhaným luskem 15 cm dlouhým, určená pro sběr semen ve voskové zralosti, semena mají bílou barvu s fialovým žíháním.

21,85 Kč s DPH

(19,00 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 10 g

Skladem

Pokud máte zájem o nákup většího množství (volně váženého) osiva, kontaktujte nás prosím na e-mailové adrese obchod@semo.cz nebo na telefonních číslech +420 582 301 900 nebo +420 582 301 902.

Katalogové číslo: 0960 Kategorie: , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Raná odrůda se zeleným fialově žíhaným luskem 15 cm dlouhým. Odrůda určená pro sběr semen ve voskové zralosti, semena mají podlouhlý oválný tvar a bílou barvu s fialovým žíháním. Je výborná na fazolové saláty, lze i zamražovat. Vhodná pro mechanickou i ruční sklizeň.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Phaseolus vulgaris L.var. nanus (L.) Aschers.

Název slovensky

Fazuľa záhradná kríčková

Ošetření

osivo ošetřeno proti chorobám

Balení

Barevné sáčky

Obsah

10 g

Cenová skupina

3

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

7+14=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.