HOBBY, Zelenina - Fazol obecný pnoucí Borlotto di Vigevano, 0931 (Phaseolus vulgaris L. var. vulgaris)
HOBBY, Zelenina – Fazol obecný pnoucí Borlotto di Vigevano, 0931HOBBY, Zelenina – Fazol obecný pnoucí Borlotto di Vigevano, 0931

Fazol obecný pnoucí Borlotto di Vigevano

Pnoucí pozdní odrůda s dobrým výnosem, zdravotním stavem a kvalitou semen, která jsou ledvinkového tvaru, hnědofialového zabarvení.

21,85 Kč s DPH

(19,00 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 7 g

Skladem

Pokud máte zájem o nákup většího množství (volně váženého) osiva, kontaktujte nás prosím na e-mailové adrese obchod@semo.cz nebo na telefonních číslech +420 582 301 900 nebo +420 582 301 902.

Katalogové číslo: 0931 Kategorie: , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Pnoucí pozdní odrůda s dobrým výnosem, zdravotním stavem a velmi dobrou kvalitou semen. Lusky jsou dlouhé, na povrchu s četnými červenofialovými skvrnami, na lodyze vysoko nasazené. Semena jsou ledvinkového tvaru hnědofialového zabarvení. Je vhodná pro konzumaci čerstvých lusků i pro sklizeň a zpracování suchého zrna.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Phaseolus vulgaris L. var. vulgaris

Název slovensky

Fazuľa záhradná kolíková

Ošetření

osivo ošetřeno proti chorobám

Balení

Barevné sáčky

Obsah

7 g

Cenová skupina

3

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

9+13=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.