HOBBY, Zelenina - Fazol obecný pnoucí Purple Podded Climbing, 0935 (Phaseolus vulgaris L. var. vulgaris)
HOBBY, Zelenina – Fazol obecný pnoucí Purple Podded Climbing, 0935HOBBY, Zelenina – Fazol obecný pnoucí Purple Podded Climbing, 0935

Fazol obecný pnoucí A Cosse Violette Sans Fil

Středně raná odrůda tyčkové fazole, narostlé lusky jsou 14 – 18 cm veliké, kulatého tvaru a fialové barvy, semeno je bílé barvy a kulatého tvaru.

21,85 Kč s DPH

(19,00 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 7 g

Skladem

Pokud máte zájem o nákup většího množství (volně váženého) osiva, kontaktujte nás prosím na e-mailové adrese obchod@semo.cz nebo na telefonních číslech +420 582 301 900 nebo +420 582 301 902.

Katalogové číslo: 0935 Kategorie: , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Středně raná odrůda tyčkové fazole. Narostlé lusky jsou 14 – 18 cm veliké, kulatého tvaru a fialové barvy. Semeno je bílé barvy a kulatého tvaru. Tato odrůda je vhodná především pro konzervování a zpracování v průmyslu.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Phaseolus vulgaris L. var. vulgaris

Název slovensky

Fazuľa záhradná kolíková

Ošetření

osivo ošetřeno proti chorobám

Balení

Barevné sáčky

Obsah

7 g

Cenová skupina

3

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

2+0=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.