HOBBY, Zelenina - Fazol obecný pnoucí Supermarconi Limca, 0933 (Phaseolus vulgaris L. var. vulgaris)
HOBBY, Zelenina – Fazol obecný pnoucí Supermarconi Limca, 0933HOBBY, Zelenina – Fazol obecný pnoucí Supermarconi Limca, 0933

Fazol obecný pnoucí Supermarconi Limca

Pozdní, tyčková zelenoluská fazole. Ploché lusky dorůstají do velikosti až 21 cm. Odrůda určená hlavně ke konzumaci čerstvých lusků.

21,85 Kč s DPH

(19,00 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 7 g

Skladem

Pokud máte zájem o nákup většího množství (volně váženého) osiva, kontaktujte nás prosím na e-mailové adrese obchod@semo.cz nebo na telefonních číslech +420 582 301 900 nebo +420 582 301 902.

Katalogové číslo: 0933 Kategorie: , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Odrůda pozdní, tyčkové zelenoluské fazole. Lusky jsou typu Supermarconi a dorůstají do velikosti až 21 cm. Lusky jsou velmi ploché, zelené barvy. Semena jsou ploše oválného tvaru a černé barvy. Fazole je určena pro sklizeň lusků určených ke konzumaci v čerstvém stavu a ke konzervování.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Phaseolus vulgaris L. var. vulgaris

Název slovensky

Fazuľa záhradná kolíková

Ošetření

osivo ošetřeno proti chorobám

Balení

Barevné sáčky

Obsah

7 g

Cenová skupina

3

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

0+14=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.