HOBBY, Zelenina - Fenykl obecný De Florencia, 4501 (Foeniculum vulgare Mill. ssp.vulgare var. azoricum)
HOBBY, Zelenina – Fenykl obecný De Florencia, 4501HOBBY, Zelenina – Fenykl obecný De Florencia, 4501

Fenykl řapíkatý De Florencia

Velmi raná odrůda, která poskytuje ploše kulaté, lesklé bílé hlízy odolné k vybíhání, dobře vyzrálé řapíky z pozdní říjnové sklizně jsou krátkodobě skladovatelné.

22,89 Kč s DPH

(19,90 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 1,6 g

Skladem

Pokud máte zájem o nákup většího množství (volně váženého) osiva, kontaktujte nás prosím na e-mailové adrese obchod@semo.cz nebo na telefonních číslech +420 582 301 900 nebo +420 582 301 902.

Katalogové číslo: 4501 Kategorie: , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Velmi raná odrůda, od setí do sklizně potřebuje 70 dní. Optimální doba setí je od konce června do poloviny srpna. Vysazujeme do sponu 30 × 10 – 15 cm. Poskytuje ploše kulaté, leskle bílé hlízy odolné k vybíhání. Sklizeň srpen až říjen. Dobře vyzrálé řapíky z pozdní říjnové sklizně jsou krátkodobě skladovatelné (do Vánoc).

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Foeniculum vulgare Mill. ssp.vulgare var. azoricum

Název slovensky

Fenikel obyčajný – stopkový

Balení

Barevné sáčky

Obsah

1,6 g

Cenová skupina

2

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Nejnovější související dotazy v poradně

Položit dotaz

16+11=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.