HOBBY, Květiny letničky - Hledík větší Majestic, 9062 (Antirrhinum majus)
HOBBY, Květiny letničky – Hledík větší Majestic, 9062HOBBY, Květiny letničky – Hledík větší Majestic, 9062

Hledík větší Majestic

Vzpřímená, na bázi větvená, rychle rostoucí letnička ve směsi barev s pevnými stonky dorůstajícími do výšky 40–50 cm. Má pevný stonek a je vhodná k řezu.

19,67 Kč s DPH

(17,10 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 0,5 g

Skladem

Katalogové číslo: 9062 Kategorie: , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Vzpřímená, na bázi větvená, rychle rostoucí letnička. Má kopinaté listy a klasy dvoupyských, různě zbarvených květů. Má pevný stonek a je vhodná k řezu, dorůstá do výšky 40-50 cm. Daří se jí v hlinitopísčité půdě s dostatkem vápníku. Pravidelným odstraňováním odkvetlých květenství podpoříme další nakvétání, rostliny se nevysilují tvorbou semen. Semeno při výsevu nezasypáváme, pouze zatlačíme do substrátu.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Antirrhinum majus

Název slovensky

Papuľka väčšia

Obsah

0,5 g

Cenová skupina

3

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

15+5=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.