HOBBY, Květiny letničky - Hledíkovka Carnaval směs, 9420 (Nemesia strumosa)
HOBBY, Květiny letničky – Hledíkovka Carnaval směs, 9420HOBBY, Květiny letničky – Hledíkovka Carnaval směs, 9420

Hledíkovka Carnaval směs

Směs barev, kompaktní růst, velké květy, výška 20 cm. Sestřihnutím rostlin po odkvětu podpoříme další kvetení. Vyžaduje slunce nebo polostín.

19,67 Kč s DPH

(17,10 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 0,2 g

Skladem

Katalogové číslo: 9420 Kategorie: , , Štítky: ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Rychle rostoucí, trsnatá, kompaktní letnička s kopinatými, na okraji pilovitými listy. Trubkovité květy rozkvétají během léta v různých barvách: žluté, červené, oranžové, purpurové a bílé. Sestřihnutím rostlin po odkvětu podpoříme další kvetení. Vyžaduje slunce nebo polostín a mírně vlhkou strukturní půdu. Směs barev, kompaktní růst, velké květy, výška 20 cm.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Nemesia strumosa

Název slovensky

Nemezia žľaznatá

Obsah

0,2 g

Cenová skupina

3

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Nejnovější související dotazy v poradně

Položit dotaz

19+14=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.