HOBBY, Zelenina - Hořčice čínská Komatsuna, 0111 (Brassica rapa var. komatsuna)
HOBBY, Zelenina – Hořčice čínská Komatsuna, 0111HOBBY, Zelenina – Hořčice čínská Komatsuna, 0111

Hořčice čínská Komatsuna

Hořčice čínská Komatsuna – rostliny mají zelené listy s výraznou hořčičnou chutí, listy se v raném stadiu využívají na salát, dospělé se upravují dušením.

41,29 Kč s DPH

(35,90 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 1,6 g

Není skladem

Pokud máte zájem o nákup většího množství (volně váženého) osiva, kontaktujte nás prosím na e-mailové adrese obchod@semo.cz nebo na telefonních číslech +420 582 301 900 nebo +420 582 301 902.

Facebooktwitter

Popis produktu

Hořčice čínská Komatsuna – rostliny mají zelené listy s výraznou hořčičnou chutí, listy se v raném stadiu využívají na salát, dospělé se upravují dušením.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Brassica rapa var. komatsuna

Název slovensky

Horčica zelená

Kolekce

Chuť Asie

Balení

Barevné sáčky

Obsah

1,6 g

Cenová skupina

4

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

17+13=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.