HOBBY, Zelenina - Hořčice čínská Red Giant, 0112 (Brassica junsea (L.) Czern.)
HOBBY, Zelenina – Hořčice čínská Red Giant, 0112HOBBY, Zelenina – Hořčice čínská Red Giant, 0112

Hořčice čínská Red Giant

Hořčice čínská Red Giant má zelené listy s antokyanovým podbarvením a červená žebra, někdy jsou červené celé listové čepele, mají mimořádně křenovou chuť.

41,29 Kč s DPH

(35,90 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 1,6 g

Není skladem

Pokud máte zájem o nákup většího množství (volně váženého) osiva, kontaktujte nás prosím na e-mailové adrese obchod@semo.cz nebo na telefonních číslech +420 582 301 900 nebo +420 582 301 902.

Facebooktwitter

Popis produktu

Hořčice čínská Red Giant – rostliny mají zelené listy s antokyanovým podbarvením a červená žebra, někdy jsou červené celé listové čepele. Červená barva je intenzívnější při dostatku až nadbytku slunečního svitu.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Brassica junsea (L.) Czern.

Název slovensky

Horčica červená

Kolekce

Chuť Asie

Balení

Barevné sáčky

Obsah

1,6 g

Cenová skupina

4

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

0+11=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.