HOBBY, Zelenina - Hrách setý cukrový Ambrosia, 1090 (Pisum sativum L. (partim))
HOBBY, Zelenina – Hrách setý cukrový Ambrosia, 1090HOBBY, Zelenina – Hrách setý cukrový Ambrosia, 1090

Hrách setý cukrový Ambrosia

Hrách setý cukrový Ambrosia je středně raný cukrový hrách, neobsahuje pergamenovou vrstvičku, je určen ke konzumaci celých lusků, vaření i k nakládání, zrno má světle zelenou barvu.

27,49 Kč s DPH

(23,90 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 30 g

Skladem

Pokud máte zájem o nákup většího množství (volně váženého) osiva, kontaktujte nás prosím na e-mailové adrese obchod@semo.cz nebo na telefonních číslech +420 582 301 900 nebo +420 582 301 902.

Katalogové číslo: 1090 Kategorie: , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Hrách setý cukrový Ambrosia – lusk této středně rané odrůdy neobsahuje pergamenovou vrstvičku a je určen ke konzumaci celých lusků, vaření i k nakládání. Zrno hrachu Ambrosia má světlezelenou barvu, vyséváme ho v březnu až v dubnu do hloubky 4 až 5 cm.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Pisum sativum L. (partim)

Název slovensky

Hrach siaty cukrový

Balení

Barevné sáčky

Obsah

30 g

Cenová skupina

3

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Nejnovější odpovědi v poradně

Položit dotaz

12+16=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.