PROFI, Zelenina SEMO - Hrách setý dřeňový Cedrik, p1072 (Pisum sativum L. convar. medullare Alef. emend C.O. Lehm)
novinka
PROFI, Zelenina SEMO – Hrách setý dřeňový Cedrik, p1072PROFI, Zelenina SEMO – Hrách setý dřeňový Cedrik, p1072PROFI, Zelenina SEMO – Hrách setý dřeňový Cedrik, p1072

Hrách setý dřeňový Cedrik

Hrách setý dřeňový Cedrik je nová pozdní odrůda s velkým zrnem a delším tupým luskem. Hrách Cedrik je vhodnou odrůdou pro ruční i kombajnovou sklizeň.

Objednávat můžete následovně

E-mail: profi@semo.cz

Telefon: +420 582 301 900

Fax: +420 582 381 189

Facebooktwitter

Popis produktu

Pozdní odrůda s velkým zrnem a delším tupým luskem je vhodná pro ruční i kombajnovou sklizeň. Díky dlouhému a rovnému lusku (cca 9 cm) je hrách Cedrik vhodnou odrůdou pro ruční i kombajnovou sklizeň. Rostlina má delší lodyhy (cca 80 – 100 cm). Oproti pozdní odrůdě Radim má lepší zdravotní stav. Je rezistentní k padlí hrachovému, k fusáriovému vadnutí, k viru výrůstkové mozaiky (PEMV) a k virové mozaice hrachu přenosné semenem PSbMV (Pea Seed-borne Mosaic Virus).

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Pisum sativum L. convar. medullare Alef. emend C.O. Lehm

Název slovensky

Hrach siaty pravý

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Nejnovější odpovědi v poradně

Položit dotaz

16+6=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.