HOBBY, Zelenina - Hrách setý dřeňový Dalila, 1069 (Pisum sativum L. convar. medullare Alef. emend C.O. Lehm)
HOBBY, Zelenina – Hrách setý dřeňový Dalila, 1069HOBBY, Zelenina – Hrách setý dřeňový Dalila, 1069

Hrách setý dřeňový Dalila

Hrách setý dřeňový Dalila je pozdní hrách zahradní, rostliny jsou velké, robustní, s tmavým listem, lusk je rovný, tupě ukončený, v lusku je 6 až 8 velkých, tmavě zelených zrn. HTS je 190 g.

23,81 Kč s DPH

(20,70 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 50 g

Skladem

Pokud máte zájem o nákup většího množství (volně váženého) osiva, kontaktujte nás prosím na e-mailové adrese obchod@semo.cz nebo na telefonních číslech +420 582 301 900 nebo +420 582 301 902.

Katalogové číslo: 1069 Kategorie: , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Hrách setý dřeňový Dalila – odrůda se řadí k pozdním odrůdám firemního sortimentu. Její využití v praxi je široké. Je vhodná jak pro malopěstitele, tak pro velkoplošné pěstování pro konzervárenské účely. Rostliny jsou velké, robustní, s tmavým listem, lusk je rovný, tupě ukončený. V lusku je 6 – 8 velkých, tmavě zelených zrn. HTS je 190 g.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Pisum sativum L. convar. medullare Alef. emend C.O. Lehm

Název slovensky

Hrach siaty pravý

Ošetření

osivo ošetřeno proti chorobám

Balení

Barevné sáčky

Obsah

50 g

Cenová skupina

2

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Nejnovější odpovědi v poradně

Položit dotaz

13+20=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.