HOBBY, Zelenina - Hrách setý dřeňový Johan, 1042 (Pisum sativum L.)
HOBBY, Zelenina – Hrách setý dřeňový Johan, 1042HOBBY, Zelenina – Hrách setý dřeňový Johan, 1042

Hrách setý dřeňový Johan

Hrách setý dřeňový Johan je středně raná, vysoce výnosná odrůda hrachu s dlouhým ostře rovnám luskem, ve kterém je průměrně 7 až 8 velkých tmavě zelených zrn.

27,49 Kč s DPH

(23,90 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 50 g

Skladem

Pokud máte zájem o nákup většího množství (volně váženého) osiva, kontaktujte nás prosím na e-mailové adrese obchod@semo.cz nebo na telefonních číslech +420 582 301 900 nebo +420 582 301 902.

Katalogové číslo: 1042 Kategorie: , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Hrách setý dřeňový Johan je moderní, středně raná a vysoce výnosná odrůda s dlouhým, rovným, ostře zakončeným luskem, ve kterém je v průměru 7 až 8 velkých tmavě zelených zrn. Stejně ranou odrůdu Radovan předčí hrách Johan jak výnosem, tak i lepším zdravotním stavem. Je rezistentní k padlí hrachovému, k fusáriovému vadnutí a k virové mozaice hrachu přenosné semenem PSbMV (Pea Seed-borne Mosaic Virus). Pěstitelsky by měl tento hrách sklizní navazovat na oblíbenou odrůdu Oskar a prodloužit dobu sklizně.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Pisum sativum L.

Název slovensky

Hrach siaty

Balení

Barevné sáčky

Obsah

50 g

Cenová skupina

3

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Nejnovější související dotazy v poradně

Položit dotaz

1+13=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.