PROFI, Zelenina SEMO - Hrách setý dřeňový Junos, p1003 (Pisum sativum L. convar. medullare Alef. emend C.O. Lehm)
PROFI, Zelenina SEMO – Hrách setý dřeňový Junos, p1003PROFI, Zelenina SEMO – Hrách setý dřeňový Junos, p1003

Hrách setý dřeňový Junos

Hrách setý dřeňový Junos je velmi raná velkozrnná odrůda. Má podobný dlouhý, ostře zakončený lusk. Odrůda je primárně určená pro ruční sklizeň, avšak hodí se i pro mechanizovanou.

Objednávat můžete následovně

E-mail: profi@semo.cz

Telefon: +420 582 301 900

Fax: +420 582 381 189

Katalogové číslo: p1003 Kategorie: , , Štítky: , , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Velmi raná velkozrnná odrůda. Má podobný dlouhý, ostře zakončený lusk jako Oskar, pouze více zahnutý. Od odrůdy hrachu Oskar se liší tmavší barvou listů i lusků. Hrách setý dřeňový Junos sice nedosahuje tak vysokých výnosů jako Oskar, ale pomaleji přezrává. Odrůda hrachu Junos je primárně určená pro ruční sklizeň, dobrých výsledků ale dosahuje i při mechanizovaném sběru.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Pisum sativum L. convar. medullare Alef. emend C.O. Lehm

Název slovensky

Hrach siaty pravý

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

7+16=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.