HOBBY, Zelenina - Hrách setý dřeňový Oskar®, 1004b (Pisum sativum L. convar. medullare Alef. emend C.O. Lehm)
HOBBY, Zelenina – Hrách setý dřeňový Oskar®, 1004b

Hrách setý dřeňový Oskar (bio)

Hrách setý dřeňový Oskar (bio) je velmi raný zahradní hrách, porost dosahuje výšky 60 – 80 cm, lusk je dlouhý asi 10 cm, ostře ukončený, prohnutý, s 10 – 12 zrny v lusku. HTS 220 g.

74,64 Kč s DPH

(64,90 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 35 g

Skladem

Pokud máte zájem o nákup většího množství (volně váženého) osiva, kontaktujte nás prosím na e-mailové adrese obchod@semo.cz nebo na telefonních číslech +420 582 301 900 nebo +420 582 301 902.

Facebooktwitter

Popis produktu

Hrách setý dřeňový Oskar (bio) je velmi raná odrůda hrachu zahradního, vynikající pro samozásobení. Porost dosahuje výšky 60 – 80 cm, rostliny jsou silné, bohatě olistěné, se světle zelenými listy. Lusk je dlouhý asi 10 cm, ostře ukončený, prohnutý, s 10 – 12 zrny v lusku. Zrno je velké, tmavě zelené, HTS 220 g. Je vhodný pro zahrádkáře (má dlouhé lusky a velké zrno) i pro velkopěstitele (kvalitní surovina pro mrazírny i konzervárny). Hrách Oskar dosahuje nadprůměrné výnosy zeleného zrna.

Kolekce BIO – Bio osivo a semena v Bio kvalitě

Tento hrách setý dřeňový Oskar je zařazen do kolekce BIO, což znamená, že toto Bio osivo a semena nabízíme v BIO kvalitě. Většinu odrůd v Bio kvalitě nabízíme i jako běžné osivo.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Pisum sativum L. convar. medullare Alef. emend C.O. Lehm

Název slovensky

Hrach siaty pravý

Kolekce

BIO

Balení

Barevné sáčky

Obsah

35 g

Cenová skupina

6

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

10+19=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.