PROFI, Zelenina SEMO - Hrách setý dřeňový Oskar®, p1004 (Pisum sativum L. convar. medullare Alef. emend C.O. Lehm)
PROFI, Zelenina SEMO – Hrách setý dřeňový Oskar®, p1004

Hrách setý dřeňový Oskar®

Hrách setý dřeňový Oskar® je vlajková loď firmy SEMO. Oblíbená, velmi raná odrůda hrachu s dlouhými lusky, velkým zrnem a vysokým výnosem zeleného zrna.

Objednávat můžete následovně

E-mail: profi@semo.cz

Telefon: +420 582 301 900

Fax: +420 582 381 189

Katalogové číslo: p1004 Kategorie: , , Štítky: , , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Vlajková loď firmy SEMO. Oblíbená, velmi raná odrůda hrachu s dlouhými lusky, velkým zrnem a vysokým výnosem zeleného zrna. Hrách setý dřeňový Oskar® je ideální pro sběr celých lusků i kombajnovou sklizeň zrna. Tato naše nejprodávanější odrůda osvědčila svou vhodnost pro pěstování v naprosto rozdílných klimatických podmínkách. Perfektní výsledky dosahuje na severu Evropy ale například i na jihu v Turecku.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Pisum sativum L. convar. medullare Alef. emend C.O. Lehm

Název slovensky

Hrach siaty pravý

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Nejnovější související dotazy v poradně

Položit dotaz

9+12=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.