PROFI, Zelenina SEMO - Hrách setý dřeňový Twinset, p1058 (Pisum sativum L. convar. medullare Alef. emend C.O. Lehm)

Hrách setý dřeňový Twinset

Středně pozdní odrůda s velkým zrnem i velkým tupým luskem. Díky dlouhému a rovnému lusku (cca 9 cm) je ideální odrůdou pro ruční i kombajnovou sklizeň.

Objednávat můžete následovně

E-mail: profi@semo.cz

Telefon: +420 582 301 900

Fax: +420 582 381 189

Katalogové číslo: p1058 Kategorie: , , Štítky: , , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Dlouho očekávaná středně pozdní odrůda s velkým zrnem i velkým tupým luskem. Díky dlouhému a rovnému lusku (cca 9 cm) je TWINSET ideální odrůdou pro ruční i kombajnovou sklizeň. TWINSET je rezistentní k padlí hrachovému, Fusariovému vadnutí a dosahuje špičkových výnosů. TWINSET je naší první odrůdou resistentní k viru PSbMV ( Pea Seed-borne Mosaic Virus).

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Pisum sativum L. convar. medullare Alef. emend C.O. Lehm

Název slovensky

Hrach siaty pravý

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Nejnovější související dotazy v poradně

Položit dotaz

3+6=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.