HOBBY, Květiny trvalky - Hrachor širokolistý směs barev, 9836 (Lathyrus latyfolius)
HOBBY, Květiny trvalky – Hrachor širokolistý směs barev, 9836HOBBY, Květiny trvalky – Hrachor širokolistý směs barev, 9836

Hrachor širokolistý směs barev

Popínavá, až 2 m vysoká trvalka která kvete hrozny bílých, růžových nebo červených květů na dlouhých stopkách. Vyžaduje plné slunce a humózní půdu.

41,29 Kč s DPH

(35,90 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 1 g

Skladem

Katalogové číslo: 9836 Kategorie: , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Popínavá, až 2 m vysoká trvalka. Kvete hrozny bílých, růžových nebo červených květů na dlouhých stopkách. Vyžaduje plné slunce a humózní, úrodnou a dobře provzdušněnou půdu. Pro bohaté kvetení v příštím roce půdu na podzim zkypříme a pohnojíme. Nedoporučuje se však přímé organické hnojení. Bílé, růžové a červené květy.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Lathyrus latyfolius

Název slovensky

Hrachor širokolistý

Obsah

1 g

Cenová skupina

4

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

0+3=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.