HOBBY, Květiny letničky - Hrachor vonný Crimson and Blue Ripple, 9357 (Lathyrus odoratus)
HOBBY, Květiny letničky – Hrachor vonný Crimson and Blue Ripple, 9357HOBBY, Květiny letničky – Hrachor vonný Crimson and Blue Ripple, 9357

Hrachor vonný Crimson and Blue Ripple

Vonné květy jsou oblíbené k řezu, vyznačují se netradičním tmavým purpurovým a modrým žíháním na světlém podkladu. Výška 200 cm.

37,03 Kč s DPH

(32,20 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 2 g

Není skladem

Facebooktwitter

Popis produktu

Popínavá letnička používaná k výsadbám na záhony, balkóny a terasy, na popínání plotů a pergol. Vyžaduje oporu. Zaštípnutím za 2. až 3. listem napomůžeme rozvětvení rostlin. Květy jsou vhodné i k řezu, ve váze vydrží 4 až 7 dní. Vyžaduje slunné stanoviště a výživné půdy bohaté na vápník. Nesnáší těžké a přemokřené půdy. Vonné květy jsou oblíbené k řezu, vyznačují se netradičním tmavým purpurovým a modrým žíháním na světlém podkladu. Semena ve směsi jsou barevně odlišena. Barva semen odpovídá barvě květů. Dorůstá až do výšky 200 cm.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Lathyrus odoratus

Název slovensky

Hrachor voňavý

Kolekce

Duo line

Obsah

2 g

Cenová skupina

5

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

16+18=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.