HOBBY, Květiny trvalky - Hvozdík bradatý Fragrance, 9616 (Dianthus barbatus L.)
HOBBY, Květiny trvalky – Hvozdík bradatý Fragrance, 9616HOBBY, Květiny trvalky – Hvozdík bradatý Fragrance, 9616

Hvozdík bradatý Fragrance

Hvozdík bradatý Fragrance je 70 cm vysoká směs barev. Kvetou o 2 až 3 týdny dříve než běžné hvozdíky. Řadí se mezi dvouletky určené k řezu.

41,29 Kč s DPH

(35,90 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 0,5 g

Skladem

Katalogové číslo: 9616 Kategorie: , , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Hvozdíky vysoké 70 cm můžeme směle zařadit mezi dvouletky k profesionálním účelům. Kvetou o 2 až 3 týdny dříve než běžné hvozdíky, mají kvalitní velký květ se sytými barvami a typickou, neopomenutelnou vůni. Tato směs je tvořena širokou kolekcí barev – světle lososovou, červenobílou, růžovou, tmavě červenou, karmínovou, šarlatovou, bílou, bílou s oky a šeříkovou.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Dianthus barbatus L.

Název slovensky

Klinček bradatý

Kolekce

Květiny k řezu

Balení

Barevné sáčky

Obsah

0,5 g

Cenová skupina

4

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

18+9=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.