HOBBY, Květiny trvalky - Hvozdík bradatý Holborn Glory, 9614 (Dianthus barbatus)
HOBBY, Květiny trvalky – Hvozdík bradatý Holborn Glory, 9614HOBBY, Květiny trvalky – Hvozdík bradatý Holborn Glory, 9614

Hvozdík bradatý Holborn Glory

Tradiční dvouletka vhodná na záhonovou výsadbu i k řezu, atraktivní odrůda hvozdíku, purpurové květy mají výrazně bíle zbarvené korunní plátky, výška 50 cm.

27,49 Kč s DPH

(23,90 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 0,5 g

Skladem

Katalogové číslo: 9614 Kategorie: , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Tradiční dvouletka vhodná na záhonovou výsadbu i k řezu. Vyžaduje slunnou polohu a písčitě hlinitou půdu s dostatečnou zásobou vápníku. Na stanovišti vydrží více let. Atraktivní odrůda hvozdíku. Purpurové květy mají výrazně bíle zbarvené korunní plátky, výška 50 cm.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Dianthus barbatus

Název slovensky

Klinček bradatý

Obsah

0,5 g

Cenová skupina

3

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

0+13=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.