HOBBY, Květiny letničky - Hvozdík čínský Merry Go Round, 9230 (Dianthus chinensis)
HOBBY, Květiny letničky – Hvozdík čínský Merry Go Round, 9230HOBBY, Květiny letničky – Hvozdík čínský Merry Go Round, 9230

Hvozdík čínský Merry Go Round

Nenáročná trsnatá letnička s pestrými květy šarlatové barvy s bílým lemem, která se uplatní do skupinových výsadeb, na záhony, obruby i do nádob.

19,67 Kč s DPH

(17,10 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 0,25 g

Skladem

Katalogové číslo: 9230 Kategorie: , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Bohatě větvený kompaktní keřík s květem šarlatové barvy s bílým lemem, výška 20 cm. Nenáročná trsnatá letnička s pestrými květy. Uplatní se do skupinových výsadeb, na záhony, obruby i do nádob. Pro bohaté kvetení je nutné odstraňovat odkvetlé květy, tvorba semen rostliny vysiluje. Upřednostňuje slunné stanoviště s propustnou a výživnou půdou.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Dianthus chinensis

Název slovensky

Klinček čínsky

Obsah

0,25 g

Cenová skupina

3

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

1+18=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.