HOBBY, Květiny letničky - Hvozdík karafiát Picotee, 9227 (Dianthus caryophyllus)
HOBBY, Květiny letničky – Hvozdík karafiát Picotee, 9227HOBBY, Květiny letničky – Hvozdík karafiát Picotee, 9227

Hvozdík karafiát Picotee

Větvená vzpřímená letnička pro záhonovou výsadbu a pro řez květů, ve váze vydrží 7 – 10 dnů. Směs žíhaných Chabaudových karafiátů.

27,49 Kč s DPH

(23,90 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 0,25 g

Skladem

Katalogové číslo: 9227 Kategorie: , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Směs žíhaných Chabaudových karafiátů. Výborná na záhon, ale i k řezu do váz. Větvená vzpřímená letnička pro záhonovou výsadbu a pro řez květů. Ve váze vydrží 7 – 10 dní. Vyžaduje propustnou, živnou půdu s dostatkem vápníku a plné slunce. Rostliny určené pro řez květů vyžadují oporu. Tyto tzv. Chabaudovy karafiáty mají dlouhou vegetační dobu, sejeme je brzy – v lednu až v březnu.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Dianthus caryophyllus

Název slovensky

Klinček záhradný

Obsah

0,25 g

Cenová skupina

3

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

2+10=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.