HOBBY, Květiny letničky - Hvozdík karafiát směs, 9226 (Dianthus caryophyllus)
HOBBY, Květiny letničky – Hvozdík karafiát směs, 9226HOBBY, Květiny letničky – Hvozdík karafiát směs, 9226

Hvozdík karafiát směs

Větvená vzpřímená letnička pro záhonovou výsadbu a pro řez květů. Výběrová směs barev, 100% plnokvětá, velmi pevné stonky, výška 50 – 70 cm.

27,49 Kč s DPH

(23,90 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 0,3 g

Skladem

Katalogové číslo: 9226 Kategorie: , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Výběrová směs barev, 100 % plnokvětá, velmi pevné stonky, výška 50 – 70 cm. Větvená vzpřímená letnička pro záhonovou výsadbu a pro řez květů. Ve váze vydrží 7 – 10 dní. Vyžaduje propustnou, živnou půdu s dostatkem vápníku a plné slunce. Rostliny určené pro řez květů vyžadují oporu. Tyto tzv. Chabaudovy karafiáty mají dlouhou vegetační dobu, sejeme je brzy – v lednu až v březnu.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Dianthus caryophyllus

Název slovensky

Klinček záhradný

Obsah

0,3 g

Cenová skupina

3

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

14+0=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.