HOBBY, Zelenina - Jahodník měsíční Yellow Wonder, 1203 (Fragaria vesca)
HOBBY, Zelenina – Jahodník měsíční Yellow Wonder, 1203HOBBY, Zelenina – Jahodník měsíční Yellow Wonder, 1203

Jahodník měsíční Yellow Wonder

Odrůda produkující sladké, velmi aromatické plody s atraktivní žlutou barvou, v prvním roce plodí až na podzim, je vhodná i pro pěstování v truhlících.

21,85 Kč s DPH

(19,00 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 0,1 g

Skladem

Pokud máte zájem o nákup většího množství (volně váženého) osiva, kontaktujte nás prosím na e-mailové adrese obchod@semo.cz nebo na telefonních číslech +420 582 301 900 nebo +420 582 301 902.

Katalogové číslo: 1203 Kategorie: , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Odrůda produkující sladké, velmi aromatické plody s atraktivní žlutou barvou. V prvním roce plodí až na podzim. Vhodná i pro pěstování v truhlících či květináčích na balkóně či terase.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Fragaria vesca

Název slovensky

Jahoda

Balení

Barevné sáčky

Obsah

0,1 g

Cenová skupina

3

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

13+7=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.