HOBBY, Zelenina - Jahodník převislý velkoplodý Temptation, 1211 (Fragaria × ananassa Duch.)
HOBBY, Zelenina – Jahodník převislý velkoplodý Temptation, 1211HOBBY, Zelenina – Jahodník převislý velkoplodý Temptation, 1211

Jahodník převislý velkoplodý Temptation

Velkoplodý, velice chutný, převislý jahodník, který je výborný do nádob i na záhony, vždy na plné slunce.

50,49 Kč s DPH

(43,90 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 15 s

Není skladem

Pokud máte zájem o nákup většího množství (volně váženého) osiva, kontaktujte nás prosím na e-mailové adrese obchod@semo.cz nebo na telefonních číslech +420 582 301 900 nebo +420 582 301 902.

Facebooktwitter

Popis produktu

Velkoplodý, velice chutný, převislý jahodník. Výborný do nádob i na záhony, vždy na plné slunce. Rostliny jsou náročné na vláhu a výživu, zvláště v době kvetení a tvorby plodů. Při pěstování v nádobách nesnáší zamokření substrátu. Rostliny jsou vhodné do samozavlažovacích truhlíků.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Fragaria × ananassa Duch.

Název slovensky

Jahoda

Kolekce

Pro mlsné jazýčky

Balení

Barevné sáčky

Obsah

15 s

Cenová skupina

5

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

19+10=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.