HOBBY, Zelenina - Jahodník velkoplodý Delician F1, 1218 (Fragaria × ananassa Duch.)
HOBBY, Zelenina – Jahodník velkoplodý Delician F1, 1218HOBBY, Zelenina – Jahodník velkoplodý Delician F1, 1218

Jahodník velkoplodý Delician F1

Stáleplodící odrůda s velmi aromatickými plody pro opravdové gurmány, semena vyséváme v období od ledna do února.

77,63 Kč s DPH

(67,50 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 12 s

Není skladem

Pokud máte zájem o nákup většího množství (volně váženého) osiva, kontaktujte nás prosím na e-mailové adrese obchod@semo.cz nebo na telefonních číslech +420 582 301 900 nebo +420 582 301 902.

Katalogové číslo: 1218 Kategorie: , , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Stáleplodící odrůda s velmi aromatickými plody pro opravdové gurmány. Název Delician je odvozen od delikátního požitku – lahodné kombinace chuti a vůně. Semena vyséváme v období od ledna do února. Rostlinky přesazujeme s prvními pravými lístky (za 4 – 6 týdnů). Ven vysazujeme silné rostliny do prokypřené půdy v období května do sponu 40 × 40 cm. Rostliny vyžadují plné slunce, pravidelnou závlahu a odstraňování bočních šlahounů. Velké a aromatické plody přináší rostliny od července do prvních nočních mrazíků.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Fragaria × ananassa Duch.

Název slovensky

Jahoda

Kolekce

Pro mlsné jazýčky

Balení

Barevné sáčky

Obsah

12 s

Cenová skupina

6

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

8+5=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.