HOBBY, Zelenina - Jahodník velkoplodý Grandian F1, 1215 (Fragaria × ananassa Duch.)
HOBBY, Zelenina – Jahodník velkoplodý Grandian F1, 1215HOBBY, Zelenina – Jahodník velkoplodý Grandian F1, 1215

Jahodník velkoplodý Grandian F1

Velkoplodá, stáleplodící, semena vyséváme brzy (leden až březen), plodí od konce června až do prvních nočních mrazíků.

60,38 Kč s DPH

(52,50 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 12 s

Skladem

Pokud máte zájem o nákup většího množství (volně váženého) osiva, kontaktujte nás prosím na e-mailové adrese obchod@semo.cz nebo na telefonních číslech +420 582 301 900 nebo +420 582 301 902.

Facebooktwitter

Popis produktu

Velkoplodá, stáleplodící odrůda. Semena vysévat brzy v lednu až do konce března při pokojové teplotě 22 °C. Rostlinky přesadit jakmile mají první pravé listy (za 4 – 6 týdnů). Ven vysadíme silné rostliny do předem připravené prokypřené půdy (duben – poč. června). Rostliny vyžadují plné slunce, pravidelnou závlahu a odstraňování bočních šlahounů. Velké a delikátní plody přináší rostlina od konce června až do prvních nočních mrazíků.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Fragaria × ananassa Duch.

Název slovensky

Jahoda

Kolekce

Pro mlsné jazýčky

Balení

Barevné sáčky

Obsah

12 s

Cenová skupina

6

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

15+11=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.