HOBBY, Zelenina - Kadeřávek Směs barev, 1321 (Brassica oleracea L. var. acephala (partim))
HOBBY, Zelenina – Kadeřávek Směs barev, 1321HOBBY, Zelenina – Kadeřávek Směs barev, 1321HOBBY, Zelenina – Kadeřávek Směs barev, 1321

Kadeřávek Směs barev

Kadeřávek Směs barev je směs odrůd se zeleným a zeleno-fialovým bublinatým silně zkadeřeným listem, polopozdní odrůdy jsou odolné k vybíhání do květu a k mrazům.

27,49 Kč s DPH

(23,90 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 0,8 g

Skladem

Pokud máte zájem o nákup většího množství (volně váženého) osiva, kontaktujte nás prosím na e-mailové adrese obchod@semo.cz nebo na telefonních číslech +420 582 301 900 nebo +420 582 301 902.

Katalogové číslo: 1321 Kategorie: , , , , Štítky: , , , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Kadeřávek Směs barev je směs složená z odrůd se zeleným a zeleno-fialovým bublinatým silně zkadeřeným listem. Polopozdní odrůdy jsou odolné k vybíhání do květu a velmi odolné k mrazům, snáší teploty až -15 °C. Kadeřávek sejeme do hnízd a následně jednotíme. Osivo ve směsi je barevně odlišeno. Barva semen kadeřávku odpovídá barvě listů.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Brassica oleracea L. var. acephala (partim)

Název slovensky

Kel kučeravý

Kolekce

Duo line

Ošetření

osivo ošetřeno proti chorobám

Balení

Barevné sáčky

Obsah

0,8 g

Cenová skupina

3

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

15+19=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.