HOBBY, Zelenina - Kalabasa Birdhouse Bottle, 4092 (Lagenaria siceraria L.)
HOBBY, Zelenina – Kalabasa Birdhouse Bottle, 4092HOBBY, Zelenina – Kalabasa Birdhouse Bottle, 4092

Kalabasa Birdhouse Bottle

Jednoletá rostlina s popínavou lodyhou a světle zelenými listy, plody mají hruškovitý tvar a dorůstají 20 – 30 cm, vyschlé plody slouží jako originální dekorace.

41,06 Kč s DPH

(35,70 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 2 g

Skladem

Pokud máte zájem o nákup většího množství (volně váženého) osiva, kontaktujte nás prosím na e-mailové adrese obchod@semo.cz nebo na telefonních číslech +420 582 301 900 nebo +420 582 301 902.

Katalogové číslo: 4092 Kategorie: , , Štítky: ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Jednoletá rostlina s popínavou lodyhou a světle zelenými listy. Plody mají hruškovitý tvar a dorůstají velikosti 20 – 30 cm. Tak jako u kalabasy, lze plody použít do salátů, nakládat do octových nálevů nebo připravovat pokrmy jako z cukety. V plné zralosti oplodí zdřevnatí a dužnina vyschne. Vyschlé plody slouží jako originální dekorace, schránky na drobné předměty, plováky a podobně. Pěstování je podobné jako u ostatních tykvovitých rostlin, nejlépe ve fóliovnících nebo studených sklenících, kam vysazujeme sadbu v polovině května do sponu 1 × 1 m k opoře. Lze ji pěstovat i z přímých výsevů ve volné půdě v teplejších oblastech. Vyžaduje bohaté a dobře vyhnojené půdy.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Lagenaria siceraria L.

Název slovensky

Kalabasa

Ošetření

osivo ošetřeno proti chorobám

Balení

Barevné sáčky

Obsah

2 g

Cenová skupina

5

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

16+9=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.