HOBBY, Ostatní - kalendář Zahrádkářův rok 2019
HOBBY, Ostatní – kalendář Zahrádkářův rok 2019HOBBY, Ostatní – kalendář Zahrádkářův rok 2019HOBBY, Ostatní – kalendář Zahrádkářův rok 2019HOBBY, Ostatní – kalendář Zahrádkářův rok 2019

Kalendář Zahrádkářův rok 2019 (dárek)

Kalendář Zahrádkářův rok 2019 pro vás připravujeme již 13. rokem. Najdete v něm spoustu rad a informací – novinky v sortimentu zeleniny, bylinek a květin, rady k pěstování, skladování i ke kuchyňské přípravě, nová hnojiva, substráty nebo postřiky od spolupracujících firem.
Kalendář dostane každý zdarma k objednávce nad 300 Kč bez DPH, nebo můžete zakoupit za běžnou cenu, dokud nebudou všechny výtisky rozdány nebo vyprodány.
Akce kalendář Zahrádkářův rok 2019 jako dárek je již ukončená a kalendář je vyprodaný.

50,00 Kč s DPH

(43,48 Kč bez DPH)

Kusové – 1 ks

Není skladem

Katalogové číslo: 8998-K4 Kategorie: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Kalendář Zahrádkářův rok 2019 pro Vás připravujeme již 13. rokem. Najdete v něm spoustu rad a informací – novinky v sortimentu zeleniny, bylinek a květin, rady k pěstování, skladování i ke kuchyňské přípravě, nová hnojiva, substráty nebo postřiky od spolupracujících firem. To vše a mnohem více v kalendáři Zahrádkářův rok 2019 najdete.
Kalendář nebude v běžné distribuční síti, zdarma jej dostanou všichni předplatitelé časopisu Zahrádkář v lednovém čísle. Stejně jako v loňském roce, i letos pro Vás máme dárek – ke každé objednávce nad 300 Kč bez DPH obdržíte tento kalendář jako pozornost a poděkování. Kalendář obsahuje čerstvé informace a bude vycházet koncem listopadu.

Další informace

Výrobce

SEMO

Balení

Kusové

Obsah

1 ks

Cenová skupina

99

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

5+10=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.