HOBBY, Ostatní - kalendář Zahrádkářův rok 2021
HOBBY, Ostatní – kalendář Zahrádkářův rok 2021HOBBY, Ostatní – kalendář Zahrádkářův rok 2021HOBBY, Ostatní – kalendář Zahrádkářův rok 2021HOBBY, Ostatní – kalendář Zahrádkářův rok 2021HOBBY, Ostatní – kalendář Zahrádkářův rok 2021

Kalendář Zahrádkářův rok 2021

Kalendář Zahrádkářův rok 2021 pro vás připravujeme již 15. rokem. Najdete v něm spoustu rad a informací – novinky v sortimentu zeleniny, bylinek a květin, rady k pěstování, skladování i ke kuchyňské přípravě, nová hnojiva, substráty nebo postřiky od spolupracujících firem.
Kalendář dostane každý zdarma k objednávce nad 500 Kč bez DPH, nebo můžete zakoupit za běžnou cenu. Akce platí do vyprodání a rozdání všech výtisků.
Akce kalendář Zahrádkářův rok 2021 jako dárek je již ukončená a kalendář je vyprodaný.

49,97 Kč s DPH

(41,30 Kč bez DPH)

Kusové – 1 ks

Není skladem

Katalogové číslo: 8998-K7 Kategorie: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Kalendář Zahrádkářův rok 2021 – Těšíme se z již 15. vydání našeho kalendáře Zahrádkářův rok. Opět je plný zajímavostí a rad pro ty z vás, kteří se již v tuto dobu těší na začátek další zahrádkářské sezony. Ani v letošním roce nebude chybět představení novinek firmy SEMO, rady k pěstování zeleniny, bylinek a květin, nová hnojiva, postřiky či substráty od spolupracujících partnerů. Kalendář Zahrádkářův rok 2021 obdržíte jako dárek zdarma ke každé objednávce nad 500 Kč bez DPH jako malou pozornost a poděkování za váš zájem o naše osivo. Kalendář bude vycházet koncem listopadu.

Další informace

Výrobce

SEMO

Balení

Kusové

Obsah

1 ks

Cenová skupina

99

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Nejnovější odpovědi v poradně

Položit dotaz

10+13=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.